Ta strona używa plików cookie, które pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. OK Dowiedz się więcej
Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich.
Czy jesteś pełnoletni?
Otwieramy za: 12:35:35

                                                                                    NIEDZIELA   -   OTWARTE                                                      Realizujemy nietypowe zamówienia

Muzycy Iron Maiden będą mieli własne piwo

Muzycy Iron Maiden będą mieli własne piwo

13-03-2013 r, 09:50 HAL / Onet , Media

- Jestem długoletnim fanem tradycyjnego, angielskiego piwa. Myślałem, że umarłem i poszedłem do nieba kiedy zaproponowano nam stworzenie własnego piwa. - stwierdził Bruce Dickonson. Członkowie zespołu Iron Maiden połączyli siły z brytyjskim browarem i wypuszczają własne piwo!

Piwo "Trooper" (fot. materiały prasowe)
Piwo "Trooper" (fot. materiały prasowe)

Ikony heavy metalu podjęły współpracę z rodzinnym browarem Robinsons w Stockport, która zaowocowała powstaniem piwa "Trooper". Oliver Robinson, menedżer browaru Robinsons tak mówił o projekcie: - To przedsięwzięcie łączące dwie wielkie, brytyjskie historie sukcesu. Bruce Dickinson kocha swoje piwo, a browar Robinsons to uznany i szanowany rodzinny browar.

Bruce Dickinson dodał: - Jestem długoletnim fanem tradycyjnego, angielskiego piwa. Myślałem, że umarłem i poszedłem do nieba kiedy zaproponowano nam stworzenie własnego piwa.

Fani Iron Maiden i chmielowego trunku mogą już teraz śledzić nowości na temat piwa "Trooper" na stronie ironmaidenbeer.com. Również na tej stronie będzie można zamawiać butelki piwa, które do sprzedaży wejdzie 23 maja.

Na całym świecie browary regionalne i rzemieślnicze przeżywają renesans. Również w Polsce lawinowo rośnie sprzedaż piw pochodzących z małych browarów.