Ta strona używa plików cookie, które pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. OK Dowiedz się więcej
Serwis przeznaczony dla osób pełnoletnich.
Czy jesteś pełnoletni?
Skład piwa / Strona główna
Otwieramy za: 11:35:20

 

                                                                              NIEDZIELA   -   OTWARTE    

Wylosowano szczęśliwców: Krzysztof Kukla, Monika Marmuźniak. Gratuluję i zaparszam po suszone rybki do Składu :-)

https://www.facebook.com/skladpiwa

W zakładce Oferta są jedynie przykładowe zdjęcia, czasami krótka charakterystyka piwa. Obecność piw w owej zakładce nie jest równoznaczna z dostępnością ich w Składzie, jednakże większość staramy się uzupełniać na bierząco. Informację o dostępności można uzyskać drogą mailową bądź telefoniczną (zakładka Kontakt).

Najświeższe informacje o nowościach można znaleźć na bieżąco na Fane Page'u Składu: https://www.facebook.com/skladpiw.

Z chmielowymi pozdrowieniami :-)

"Porter Bałtycki - ciemny, mocny lager to piwowarski skarb Polski. W klasycznej wersji - o ekstrakcie od 18 do 22°Plato - warzony jest z powodzeniem przez kilka polskich browarów.

Jako PINTA doceniamy wartość Porteru Bałtyckiego ale ...po swojemu robimy krok naprzód. Spełniliśmy własne marzenia i stworzyliśmy Imperatora Baltyckiego - gigantycznego lagera ze słodu i chmielu." - Pinta.

W związku ze sporym ruchem piwnym w Krakowie i okolicach, Skład w najbliższą niedzielę otwarty w godzinach od 13:00 do 21:00.

Zapraszamy !!

Wszystkie odpowiedzi były prawidłowe, oczywiście że chodziło o browar.biz :-) Chociaz to zdjęcię chyba już zniknęło z forum.

Szczęśliwcem który został wylosowany jest Kermit :-) Zapraszam do Składu.

1 maja nieczynne

2 maja czynne od 11:00 do 22:00

3 maja nieczynne

Miłego długiego wekendu :-)

Snake Venom czyli  najmocniejsze piwo świata !!

Szkocki browar Brewmeister stworzył  następcę słynnego, zeszłorocznego rekordzisty o nazwie Armageddon.

Snake Venom może poszczycić się stężeniem alkoholu na poziomie kosmicznych 67,5 procent i tym samym jest mocniejszy o 2,5 procent od Armageddona.

Piwo ma bardzo przyjemny chmielowo-słodowy smak, gdyż do jego produkcji wykorzystano słód wędzony torfem i dwa rodzaje drożdży: szampańskie i piwne.

Wychodząc na przeciw Klientom, którzy na bieżąco sprawdzają w Składzie opisy piw, recenzje czy ceny u konkurencji :-) Skład udostępnia internet za darmo !!

Dostępne szkło z Widawy (pokal 0,4l).

Piwa Żyguli z Moskwy, kolekcjonerskie puszki, edycja limitowana. Piwo warzone wg oryginalnej receptury słynnej restauracji Żyguli na Arbate w Moskwie. Fermentacja trwa 21 dni, dzięki czemu pozwala to zachować unikalny smak chmielu, delikatna gorycz i pełny smak słodu. Puszka 1 l.